Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Prokuroria: Kemi prova të mjaftueshme se të arrestuarit janë të përfshirë në sulmin në Kuvend 08-30-2016 16:41 Prishtinë Siguri
​Pas Grabovcit, shef i Grupit Parlamentar të PDK-së zgjidhet Zenun Pajaziti 08-30-2016 16:26 Prishtinë Lajme
​Publikohet lista e futbollistëve për ndeshjen Finlandë-Kosovë 08-30-2016 16:05 Prishtinë Lajme
​Mungojnë vaksinat për 180 raste të sëmundjes gungore tek gjedhet 08-30-2016 15:58 Lajme
​Jevtiq: Problemin e të pagjeturve duhet ta zgjidhim së bashku 08-30-2016 15:30 Prishtinë Lajme
​Profesori i shkencës 102 vjeçar refuzon të pensionohet 08-30-2016 15:24 Prishtinë Lajme
​KMDLNj: Të arrestuarit thanë se u ndaluan pa urdhërarrest 08-30-2016 15:10 Prishtinë Lajme
​‘Verratti nuk është i lumtur te PSG’ 08-30-2016 14:49 Prishtinë Lajme
VV: Arrestimet e sotme, akt i përndjekjes së kundërshtarëve politikë 08-30-2016 14:43 Prishtinë Lajme
​Policia: Nuk është ushtruar dhunë ndaj aktivistëve të arrestuar 08-30-2016 14:43 Prishtinë Lajme
​Deklarata e kryeministrit francez për Marianen 'topless' ashpërson debatin për burkën 08-30-2016 14:12 Prishtinë Lajme
​Ngritët aktakuzë ndaj Lutfi Hazirit për keqpërdorim të detyrës zyrtare 08-30-2016 14:05 Prishtinë Lajme
​Ja si ka evoluar kompjuteri dhe ka ndryshuar tavolina (VIDEO) 08-30-2016 13:56 Prishtinë Lajme
​Ekonomia digjitale faktorë për zhvillimin e një vendi 08-30-2016 13:54 Prishtinë Ekonomi
​Gjendet trupi i pajetë i një fëmije 10 vjeçar 08-30-2016 13:19 Prishtinë Lajme
​Lejet e ndërtimit, nga 1 shtatori vetëm në mënyrë elektronike 08-30-2016 13:10 Lajme
​Hollande: Ndërhyrja e Turqisë në Siri rrezikon të rrisë tensionet 08-30-2016 12:51 Lajme
​Historianët e Deçanit: Safete Hadergjonaj e Armend Zemaj, mos votoni copëtimin e Kosovës 08-30-2016 12:38 Prishtinë Lajme
​“Zgjedhjet” , në duart e liderëve partiak 08-30-2016 12:27 Lajme
​Lëndimi i Messit tremb kombëtaren e Argjentinës 08-30-2016 12:27 Prishtinë Lajme
​Ahmeti për arrestimet: Në Kosovë është intensifikuar lufta ndaj Vetëvendosjes 08-30-2016 12:19 Prishtinë Lajme
​Marrëveshje sigurie dhe tregtie Indi-SHBA 08-30-2016 11:55 Lajme
Gjirafa digjitalizon 30 mijë biznese kosovare 08-30-2016 11:50 Prishtinë Lajme
Përurohet përmendorja për 1666 të zhdukurit e Kosovës 08-30-2016 11:47 Prishtinë Lajme
Sqarohet Granit Xhaka, letër e hapur për vendimin e tij për të mos luajtur për Kosovën 08-30-2016 11:42 Sport
​Rama: Vetingu do të kalojë me apo pa konsensusin e PD-së 08-30-2016 11:34 Lajme
​Ndodh edhe në Serie A, ekipi humb ndeshjen në tavolinë 08-30-2016 11:30 Prishtinë Lajme
​Ndodh edhe në Serie A, ekipi humb ndeshjen në tavolinë 08-30-2016 11:20 Sport
​Kim “çmend” New York-un (Foto) 08-30-2016 11:20 Prishtinë Lajme
​‘Të zhdukurit, plagë e Kosovës që s'po shërohet’ 08-30-2016 11:16 Prishtinë Lajme
​Viti shkollor nuk fillon më 1 shtator 08-30-2016 10:58 Prishtinë Lajme
​Hart arrin marrëveshje me skuadrën nga Serie A 08-30-2016 10:52 Sport
Thaçi: Demarkacioni dhe Asociacioni duhet të përmbyllen 08-30-2016 10:47 Prishtinë Lajme
​Policia publikon masat për sfidën Shqipëri-Marok 08-30-2016 10:46 Sport
Thaçi: Derisa të shërohet plaga e të pagjeturve, Kosova vuan nga e kaluara e dhimbshme 08-30-2016 10:42 Prishtinë Lajme
Rama flet me qytetarët "live" në Facebook, nga ora 11:00 08-30-2016 10:39 Prishtinë Lajme
​Aktivistët e VV-së arrestohen për sulmin ndaj Kuvendit 08-30-2016 10:28 Prishtinë Lajme
​Identifikohen sulmuesit e Kuvendit të Kosovës 08-30-2016 10:17 Prishtinë Lajme
​Frutat dhe perimet që mund të konsumohen me lëvore 08-30-2016 10:07 Shëndetësi
​Thaçi: Askush me mentalitet provincial nuk mund të mbajë peng të ardhmen e Kosovës 08-30-2016 10:02 Prishtinë Lajme
Ja cilat vende mbesin pa rrymë sot 08-30-2016 10:00 Prishtinë Lajme
​Pesë gjëra që gjithmonë duhet t’i mbani sekret 08-30-2016 09:50 Magazina
10 mënyra të çuditshme që ju ndihmojnë të braktisni duhanin 08-30-2016 09:48 Prishtinë Lajme
​Aktiviteti për mbrojtjen e mjedisit “Pedalo dhe krijo eko energji” 08-30-2016 09:44 Prishtinë Lajme
​Franca kërkon ndërprerjen e negociatave për tregtinë e lirë BE-SHBA 08-30-2016 09:33 Lajme
​Vdes britaniku i plagosur me thikë në Australi 08-30-2016 09:26 Lajme
​Forcat e Libisë thonë se kanë mposhtur ISIS-n në Sirte 08-30-2016 09:26 Prishtinë Lajme
​Kapet me drogë në Vërmicë 08-30-2016 09:10 Prishtinë Lajme
​Mbi një mijë tiketa trafiku të shqiptuara për 24 orë 08-30-2016 09:10 Prishtinë Lajme
​Vjedhin në shitore, arrestohen të miturit serbë 08-30-2016 09:02 Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!