Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ngjarjet e datës 19 janar (VIDEO) 01-19-2017 09:00 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Debat për ndotjen e ajrit në Kosovë 01-19-2017 07:55 Prishtinë Lajme
​Moti për ditën e enjte 01-19-2017 07:42 Prishtinë Lajme
​Detaje të tjera rreth sulmuesit që la 39 persona të vdekur në Turqi 01-19-2017 07:35 Lajme
​Aleanca e Gruas së Kosovës zhvillon aktivitet për lirimin Ramush Haradinajt 01-19-2017 07:08 Prishtinë Lajme
​Kuvendi i Kosovës mban seancën plenare 01-19-2017 07:03 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 19 janar 01-19-2017 07:00 Prishtinë Lajme
​Ghetto Geasy “Eminemi” i Ballkanit (Video) 01-18-2017 23:48 Prishtinë Lajme
​Si duket nëna e motrave Hadid? (Foto) 01-18-2017 23:45 Prishtinë Lajme
​Komiteti i Senatit mbështeti emërimin e James Mattis për shef të Pentagonit 01-18-2017 23:41 Prishtinë Lajme
​Bonaventura vazhdon me Milanin 01-18-2017 23:26 Prishtinë Lajme
​I riu nga Ferizaj që donë skenën e muzikës (Video) 01-18-2017 23:18 Prishtinë Lajme
​Juncker: Trump duhet të ndalet duke folur për shpërbërjen e BE-së 01-18-2017 23:06 Prishtinë Lajme
​Thaçi falënderoi Bidenin për angazhimin në evitimin e tensioneve mes Kosovës e Serbisë 01-18-2017 23:00 Prishtinë Lajme
​United shpreson për Griezmann 01-18-2017 22:33 Prishtinë Lajme
​Policia: Video e publikuar nuk është e Policisë së Kosovës 01-18-2017 22:24 Prishtinë Lajme
​Senegali dhe Nigeria përgatiten të ndërhyn me ushtri në Gambi 01-18-2017 22:05 Prishtinë Lajme
​Obama e arsyeton vendimin e tij për të liruar Chelsea Manning 01-18-2017 21:54 Prishtinë Lajme
​WikiLeaks: Assange do të shkojë në SHBA, nëse i garantohen të drejtat 01-18-2017 21:06 Prishtinë Lajme
​City përgatit ofertë për Oblak 01-18-2017 20:39 Prishtinë Lajme
Në listën i Interpolit janë Azem Syla, Ramush Haradinaj e Shukri Buja 01-18-2017 20:32 Prishtinë Lajme
​Ahmeti takohet me Gruevski 01-18-2017 20:09 Prishtinë Lajme
​Kapen narkotik në Burgun e Dubravës 01-18-2017 19:58 Prishtinë Lajme
​Veseli: Jemi shumë më të fortë se në vitet e 90-ta 01-18-2017 19:45 Prishtinë Lajme
​Pas 18 ditë udhëtimi, treni arrin nga Kina në Londër 01-18-2017 19:18 Prishtinë Lajme
​Izetbegoviç: Sanksionet ndaj Dodikut, paralajmërim për Serbinë 01-18-2017 19:01 Prishtinë Lajme
​Van Gaal mohon pensionimin nga futbolli 01-18-2017 18:45 Prishtinë Lajme
​Sulmuesi i Stambollit kishte marrë urdhra nga ISIS-i 01-18-2017 18:35 Prishtinë Lajme
​AKP-ja shet disa nga pronat që ishin uzurpuar që nga paslufta 01-18-2017 17:43 Prishtinë Ekonomi
​Lunacek përsëri zëvendëspresidente e Parlamentit Evropian 01-18-2017 17:32 Prishtinë Botë
Edhe Nisma mbështet protestën e veteranëve 01-18-2017 17:26 Prishtinë Politikë
​Zyrtare: Manaj huazohet te skuadra e Serie B 01-18-2017 17:17 Sport
​Vendet që nuk do të kenë rrymë ditëve të ardhshme 01-18-2017 17:07 Prishtinë Ekonomi
​Pjesëtarët e FSK-së vazhdojnë traditën e dhurimit të gjakut 01-18-2017 17:03 Prishtinë Siguri
​Lumezi nga vartësit e tij, kërkon rishikimin e lëndëve të vrasjeve të përsonave publik 01-18-2017 17:02 Prishtinë Siguri
​Projektligji për Pagat zbret rrogat e policëve, sindikata kundër 01-18-2017 16:40 Prishtinë Siguri
​Alonso mendon pensionimin 01-18-2017 16:14 Sport
​15.5 milionë euro nga kuponët fiskal 01-18-2017 16:04 Prishtinë Ekonomi
​Molliqaj: Astrit Dehari u mbajt në burg pa asnjë fakt 01-18-2017 15:57 Prishtinë Politikë
Ekspertët për matjen e territorit mblidhet më 24 janar, refuzojnë partitë opozitare 01-18-2017 15:34 Prishtinë Nacionale
​AAK mbështet protestën e veteranëve për Ramushin 01-18-2017 15:02 Prishtinë Nacionale
Piktorët përmes artit kërkojnë kthimin e Haradinajn në Kosovë 01-18-2017 15:00 Prishtinë Lajme
​Vuçiq në Davos në takim urgjent me Mogherinin 01-18-2017 14:55 Rajonale
​A do të qëndrojë Messi te Barcelona? Kjo është përgjigja e lojtarit 01-18-2017 14:44 Sport
​“Tempulli” dhe AMRKS me Konferencë Ndërkombëtare për Sigurinë Rrugore dhe Transport 01-18-2017 14:27 Prishtinë Lajme
Rita Ora bëhet “horë” (Foto) 01-18-2017 14:09 Lajme
​Molliqaj: Astrit Dehari u mbajt në burg pa asnjë fakt 01-18-2017 13:57 Prishtinë Lajme
​Regjistrimi i OJQ-ve tash edhe përmes Sistemit Elektronik 01-18-2017 13:38 Prishtinë Lajme
​Përmes artit, jepet mbështetje për Ramush Haradinajn 01-18-2017 13:27 Prishtinë Lajme
Studentët: Kisha te UP-ja duhet të funksionojë vetëm si muze 01-18-2017 13:12 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!